Puikiai suprantame, kad pirkimo procesas nesibaigia prekių užsakymu...

Itin svarbus yra greitas, kokybiškas ir saugus prekių pristatymas tiesiai į Jūsų namus.Tai užtikrins mūsų atidūs, draugiški ir besišypsantys pristatymo specialistai.

Nemokamas pristatymas

Jūsų užsakymas bus pristatytas visiškai nemokamai visoje Lietuvos teritorijoje iki Jūsų namo ar tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas

Specializuotas transportas

Visus užsakymus visoje Lietuvoje pristatome specializuotu transportu. Atsakingai rūpinamės prekėmis, kol šios saugiai pasiekia Jūsų namus.

Pristatymo terminas

Preliminarus prekių pristatymo laikotarpis - nurodomas prekių aprašyme. Šis skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo dienos. Apie užsakymo patvirtinimą ir vykdymo pradžią Jus informuosime telefono skambučiu, elektroniniu paštu ar SMS žinute.

Pristatymo laikas

Stengiamės, kad užsakymas Jūsų namus pasiektų Jums patogiu laiku. Vieną dieną prieš prekių pristatymą informuosime Jus apie būsimą pristatymo laiką. Užsakymo pristatymo dieną, Jūsų prekes pristatantis darbuotojas susisieks su Jumis ir informuos apie savo atvykimo laiką.

Baldų surinkimas

Prekės dažniausiai pristatomos nesurinktos, pakuotėse. Prie prekių yra pridedama surinkimo instrukcija ir komplektuojama furnitūra.

Apmokėjimas pristatymo metu

Pateikiant užsakymą - nereikalingas avansas ar išankstinis apmokėjimas. Užsakymą galėsite apmokėti grynaisiais pinigais ar banko kortele prekių pristatymo metu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek kainuoja pristatymas?

Ar galima sekti savo užsakymo būseną?

Ar prekės yra pristatomos Jūsų pačių transportu ar per pristatymo tarnybas?

Ar su manimi bus susisiekta prieš prekių pristatymą?

Per kiek laiko pristatote prekes?

Ką daryti, jeigu mano užsakymas vėluoja?

Kaip atsiskaitoma už baldus, kurių pristatymo laikai - skirtingi?

Neradote Jums rūpimo atsakymo?

  • Registruotis

Paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Priminti slaptažodį